Przejdź do głównej treści
Facebook BIP BIP
Wysoki kontrast Kontrast A+ Duża czcionka Czcionka
Strona w trakcie budowy
Centrum Rehabilitacji SM
Jak w domu...
Centrum Rehabilitacji SM

Aktualności


  • środa, 14 lipca 2021

Ważny komunikat

W związku z licznymi zapytaniami, kierowanymi do naszej Spółki, dotyczącymi zbieranych pieniędzy na budowę kuchni dla pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane SM Spółka z o. o. informuje, że Spółka nigdy nie prowadziła zbiórki środków finansowych na w/w cel. Wszystkie pieniądze zebrane na budowę kuchni powinny być w posiadaniu Fundacji Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane. Inicjatorem zbiórki od samego początku była Fundacja i to ona zarządzała całą kwotą zebranych pieniędzy. Wszelkie pytania w tej sprawie prosimy kierować do Prezesa Fundacji Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane do Pani Doroty Anikiej. Pod koniec kwietnia Fundacja Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane zabrała z Centrum Rehabilitacji SM sprzęt, który otrzymała od różnych darczyńców z którego korzystali pacjenci SM Spóła z o. o.. Brakujące wyposażenie oraz sprzęt rehabilitacyjny został uzupełniony i zakupiony przez Zarząd SM Spółki z o. o.


  • wtorek, 13 lipca 2021

Kolejne wspólne grillowanie w Centrum SM

Pogoda sprzyja grillowaniu!!! Na świeżym powietrzu, po intensywnym dniu rehabilitacji, apetyt zawsze dopisuje. Każdy z pacjentów z turnusu rehabilitacyjnego Lipiec 2021 mógł skosztować: kaszanki z cebulką, karkówki, kiełbaski, kiszki ziemniaczanej, warzyw z grilla, do tego były również dwie sałatki oraz zupa krem. Wszystko smakowało przepysznie. Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie!!!


  • czwartek, 17 czerwca 2021

Wielkie grillowania w Centrum Rehabilitacji SM

Piękna pogoda sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu. Dziś w Centrum Rehabilitacji SM odbyło się wielkie grillowania. Była pyszna karkówka, kiełbaska, kaszanka, kiszka ziemniaczana, grillowane warzywa i ziemniaczki - wszystko wyśmienite. Zapraszamy do Nas!!!


  • środa, 16 czerwca 2021

Zapraszamy do współpracy Fizjoterapeutów

Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie zaprasza do współpracy Fizjoterapeutów. Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w świetnym zespole fizjoterapeutów, pracować w przyjaznym otoczeniu, zapoznawać się z najnowszymi metodami neuro-rehabilitacyjnymi, poznawać nowoczesne technologie stosowane w fizjoterapii, zdobywać nowe doświadczenia w jednym z dwóch ośrodków w Polce zajmujących się rehabilitacją chorych na stwardnienie rozsiane oraz inne choroby neurologiczne- zapraszamy do Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie. Do głównych zadań fizjoterapeuty będą należeć: ćwiczenia indywidualne i grupowe, fizykoterapia, hydroterapia (basen + masaże wirowe), krioterapia ogólnoustrojowa. Mile widziane kursy PNF, Bobath dla dorosłych lub inne specjalistyczne szkolenia. Oferujemy: *wynagrodzenie 4180zł - 5000zł * umowa o pracę * rozpoczęcie pracy lipiec/sierpień 2021 * pracę w nowocześnie wyposażonym ośrodku * rozwój zawodowy (kursy, szkolenia) i zdobywanie nowego doświadczenia w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym * miłą i spokojną atmosferę pracy * oferta pracy ważna do grudzień 2021 r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres borne@centrumsm.eu lub zgłaszać się telefonicznie pod numer tel. 724-610-356


Pakiet NFZ
Pakiet rehabiltacyjny w SM refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia
Więcej informacji
Pakiet NFZ
Pakiet rehabiltacyjny ogólnoustrojowy refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia
Więcej informacji
Pakiet komercyjny
Pakiet rehabilitacji komercyjnej
Więcej informacji
Pakiet NFZ
Zabiegi ambulatoryjne na NFZ i komercyjne
Więcej informacji